Stilet e flokëve të Ritës dhe ndryshimet gjatë viteve të suksesit në skenën botërore (Foto)

Rita Ora është kujdesur që vazhdimisht të ndërrojë stilin e saj, por që gjithmonë të duket bukur dhe të tërheqë vëmendje me imazhin e ri.

Theksojmë se pos si këngëtare, Rita e ka dëshmuar veten edhe në aktrim, duke luajtur në filma shumë të suksesshëm, edhe pse rolet e saja janë të vogla.

“Fast & Furious 6”, “Fifty Shades of Grey” (dhe në dy vazhdimet tjera) e “Southpaë” – janë disa nga filmat kryesor ku luan Rita.

Nga dukjet e thjeshta deri te ato me flokë të rregulluara nga stilistët, Telegrafi jua sjell më poshtë këngëtaren shqiptare dhe dukjet e saja më të mira në vitet e suksesit të saj.

Rita dukej e thjeshtë dhe e bukur në premierën e “Fifty Shades Darker” (Getty Images)

Të gjithë e duan Ritën me flokë të lidhura (Getty Images)

Ajo i mahniti të gjithë kur i shkurtoi flokët (Getty Images)

Në ‘GLAMOUR Beauty Festival’, Rita mahniti me kaçurrele (Ambra Vernuccio)

Shikoni fotografitë tjera dhe dukjet mbresëlënëse të Rita Orës. /Telegrafi/