Stilisti amerikan e poshtëron Zonjën e Parë Melania Trump

Tom Ford është një nga stilistët me të talentuar në Amerikë i cili së fundmi ka bombarduar me një deklaratë.

Ai ka thënë se nuk dëshiron që ta vesh me rrobat e tij Zonjën e Parë të ardhshme të Amerikës Melania Trump, shkruan lajmi.net

Në një intervistë për The View ai ka thënë se e ka refuzuar këtë gjë edhe në kohën kur Melania nuk ishte Zonjë e Parë dhe arsyeja është se Melania nuk ishte imazhi i tij.

Po ashtu, Tom ka thënë se se rrobat e tij “janë shumë të shtrenjta për të veshur një Zonjë të Parë pasi duhet të lidhen me këdo”.

Kujtojmë që Ford ishte stilist i gruas së Obamas, Michelle./lajmi.net

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme