Stresi pas fitores së “BBVK”, zbulon çfarë ka ndodhur me Keisin

Ka folur me Keisin pas fitores së “BBVK”? Stresi zbulon çfarë ka ndodhur me ta.

Stresi është shpallur fitues i Big Brother VIP Kosova.

Ai ishte në finale bashkë me Julianë, Vedatin, Artanin dhe Mbresën.

I ftuar sot në një intervistë, Stresi ka folur edhe për raportin që ka tani me ish-in e tij, Kejsin, duke zbuluar se kanë komunikuar edhe privatisht pas fitores së tij.

Stresi tha se ajo e ka telefonuar, por nuk preferoi që të tregonte më shumë detaje, duke e quajtur marrëdhënien me të si diçka personale e që preferon ta mbajë të tillë.

Ndryshe, ai ka thënë se arsyeja e ndarjes ka qenë tradhtia nga ana e tij.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme