Suada Sherifi “zhduket nga qarkullimi” (Foto)

Ish-missi Suada Sherifi ka vetëm 4 muaj që ka sjellë në jetë vogëlushen e saj Deizi.

 

Por menjëherë ajo ka nisur punën për të rikthyer si më parë format e saj trupore. Diçka të tillë ajo e ka treguar përmes një postimi në rrjete sociale ku tregon se është duke punuar shumë në palestër për të rikthyer format e saj. E në fakt duket se Suada nuk ka dhe shumë punë për të bërë. Krahas fotove ajo shpjegon arsyen se përse ka ‘humbur nga qarkullimi’./Gazeta Express/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme