Sunderland – Stoke City, notat e Januzajt dhe Shaqirit (FOTO)

Stoke City e ka mposhtur 3:1 Sunderlandin
Stoke City i Xherdan Shaqirit e ka mposhtur 3:1 Sunderlandin e Adnan Januzaj, ku dy shqiptarët e nisën si titullar këtë sfidë.

Shaqiri, i cili asistoi te goli i parë, ishte ndër më të mirët në fushë për Stoke Cityn, duke u vlerësuar me notën 7.6 nga “Sofascore.com”. Derisa Januzaj bëri paraqitje zhgënjyese, i cili u vlerësua me notën 6.0, përcjell Gazeta Express.

Ja notat e lojtarëve sipas “Sofascore.com”:

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme