Suzana Mushkolaj “gjyshja” tjetër seksi e Deqanit (Video)

              E enjte, 03 Nentor 2016  – Sakte.net  /

Jo shumë femra kanë mundësinë dhe fatin të ruajnë linjat trupore.

Është Suzana Mushkolaj, nëna e këngëtares së njohur Argjentina Ramosaj ajo e cila gëzon linja super seksi.

Në një video të shpërndarë në profilin e saj në Instagram ajo ka treguar hiret e saj. E lum për djalin e Argjentinës, që ka një gjyshe kaq moderne.

Gjyshja tjetër seksi nga ana e Deçanit është edhe Albërie Hadërgjonaj, ajo e cila jo rrallë herë provokon me poza të nxehta./Indeksonline/

Kliko këtu: https://www.instagram.com/p/BM…

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme