Të bashkuar si kurrë më parë, ‘përqafohen’ babai me të bijat dhe Fisnik Ismaili në mesin e tyre(FOTO)

Babai i motrave Ismaili duket se pasi që iu vdiq nëna atyre po ju kushton një kujdes më të madh vajzave, ata janë parë të bashkuar në përqafimin e njëri tjetrit, transmeton GazetaBlic.

Rexhep Ismaili me dy vajzat dhe djalin e vëllait janë parë në një fotografi duke darkuar së bashku, në ketë mes mungon Adelina vajza më e madhe e kësaj familje, e cila edhe do te kompletonte kete fotografi të rrallë të familjes.\GazetaBlic

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme