Të gjithë e përqeshnin që jetonte në garazhë, por ja çfarë kishte brenda…(Foto)

Whitney Leigh Morris, kreatorja nga Los Angeles, e kishte dizajnuar vet garazhën e saj me që, siç shprehet ajo, në ditët e sotme është bërë e vështirë të gjesh ndonjë banesë ose shtëpi të mirë me çmim të volitshëm

 

Ajo kishte thënë se “edhe gjërat më të thjeshta hyjnë në punë kur je kreativ”.

Jeton me partnerin e saj Adam, dhe kanë dy qenushë, stanlyn dhe sophien.Në fotot më poshtë mund të shikoni se si ajo e ka dizajnuar vet garazhën dhe ka bërë një mini shtëpi luksoze.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme