Të gjithë e qeshën për shkak të peshës, por ja si duket tash (Foto)

Një nënë me mbipeshë vështirë se mund të ecte për shkak të peshës së madhe të saj. Madje, atë edhe e përqeshën për këtë.

 

Ashleigh Munn, 24 vjeçe, nga Skotlanda, fitoi një peshë marramendëse në ije dhe pothuajse nuk mund të ecte.

Atë edhe e përqeshën për shkak të dukjes së saj, por ajo nuk u dorëzua asnjëherë dhe vendosi që të ndryshonte, transmeton Gazeta Express.

Ajo ndryshoi zakonet e ngrënies, u bë një vegjetariane dhe filloi të merrej me joga. Shumë ushtrime, ushqime të shëndetshme dhe fruta, dhe në fund ajo ndryshoi krejtësisht – për të mirë.

Munn tani ka një pamje krejt tjetër, pothuajse është një person tjetër kur e sheh. Pamja e saj e ndryshme nga se që ishte më parë është dokumentuar në disa fotografi, ku ajo shihet mjaft seksi.

Shikojeni ndryshimin e saj:

               

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme