Të veshur shkurt dhe joshëse, në këtë gjendje e publikon Genta nënë e saj për ditëlindje

Këngëtarja kosovare, Genta Ismajli, vazhdon të jetë emër shumë i komentuar në mediat rozë.

Lidhja e saj me biznesmenin turk, Ustah, bëri bujë të madhe duke qenë vazhdimisht në qendër të vëmendjes, shkruan ORAinfo.

Lidhja e tyre duket se ka filluar kohë më parë, pasi muaj më parë të dy janë bërë prindër të dy binjakëve.

Ani pse është një nënë me kohë të plotë, Genta është një grua shumë e përkushtuar ndaj familjes.

Sot nëna e saj po e feston ditëlindje. Genta është kujdesur që ta uroj me fjalët me të ëmbla.

E urimin e ditëlindjes, Genta e ka shoqëruar me dy foto të nënës së saj.

E veshur shkurt dhe joshëse, nënë e Gentës qenka një zonjë e vërtetë. /ORAinfo/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme