‘Telashet’ për motrat Vjollca s’kanë fund, Marina dhe Geti ndalohen nga policia (Video)

Getoar Selimi dhe Marina Vjollca duket se nuk e kishin mbrëmjen e tyre.

Dje ata janë parë pranë Librit Universitar në ish-Bllok të ndaluar nga polici, për shkak se makinën e kishin lënë parkuar në vendin e gabuar.

Në videon e dërguar në redaksinë e JOQ bashkëngjitur saj, dërguesi shkruan “Pak minuta më parë në ishBllok, Getoari dhe Marina u ndaluan nga polici. E mori një gjobë të mirë ky, kishte ndaluar makinën aty ku nuk duhej”.

Me sa duket, nuk paskan fund “telashet” e motrave Vjollca me policinë.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme