Tenton të tregojë BMW-n e tij të re, e pëson keq (Video)

Një video e pabesueshme ka kapur momentin e përplasjes së një veture BMW.

 

E incizuar me një kamerë Panasonic GH4 që bën video në 4K, videoja tregon momentin kur vetura rrëshqet dhe përplaset në skajin e kodrës.

Për fat të mirë shoferi nuk u lëndua, transmeton Gazeta Express.

Shikojeni videon:

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme