Tetë transformimet e Cara Delevingne në Hollywood

Pyetni ndonjë aktore të Hollywoodit dhe ajo do ju thotë se pjesë e rëndësishm e udhëtimit për të krijuar karakterin tuaj në një film është kostumi.

Vogue sjell tetë transformimet më të mëdha në karrierën e modeles dhe aktores britanike, Cara Delevingne, transmeton Koha.net.

Ajo mund të jetë në fillimet e saj të aktrimit, por vajza e ballinës së Vogue, ka pasur mjaft karaktere të ndryshme në karrierën e saj.

Transformimet e mëdha të 24 vjeçares mund t’i shikoni në fotot më poshtë.

Image

Life in a Year

Image

Face Of An Angel

Image

Suicide Squad

Image

Paper Towns

Image

Pan

Image

Valerian and the City of a Thousand Planets

Image

Anna Karenina

Image

Kids In Love

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme