Thyen dorën portieri i Liverpoolit

Portieri i ri i Liverpoolit, Loris Karius do të jetë jashtë ekipit për tetë ose dhjetë javë pasi ka thyer dorën.

Portieri 22-vjeçar është lënduar gjatë ndeshjes kundër Chelseas të mërkurën dhe do të kthehet nga Amerika në Angli për operacion.

Karius ka ardhur në Liverpool nga Mainzi për 4.7 milionë funte.

Lini Një Koment

Shiko t'gjithë komentet

Veq Lexuesit e regjistruar mund të komentojnë