Thyen dorën portieri i Liverpoolit

Portieri i ri i Liverpoolit, Loris Karius do të jetë jashtë ekipit për tetë ose dhjetë javë pasi ka thyer dorën.

Portieri 22-vjeçar është lënduar gjatë ndeshjes kundër Chelseas të mërkurën dhe do të kthehet nga Amerika në Angli për operacion.

Karius ka ardhur në Liverpool nga Mainzi për 4.7 milionë funte.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme