Thyhet heshtja, kunatat e estradës arrijnë bashkë në darkën e Valdrin Sahitit (Video)

E hëne 14 Nentor 2016  –  Sakte.net  /

Në darkën e organizuar nga Valdrin Sahiti janë ftuar një numër i madh artistësh, por vëmendjen e kanë marrë dy prej tyre të cilat shkuan me vonesë.

Nora Istrefi dhe tashmë kunata e saj Altuna Sejdiu-Tuna, kanë shkuar bashkë në këtë ndejë private të organizuar dhe sigurisht se vëmendja nuk ka munguar, shkruan lajmi.net

Kohëve të fundit jeta e tyre private ka qenë ndër më të komentuarat e në raport me atë se janë bërë kunata nuk kanë folur asnjëra.

Një video e siguruar nga Prive thyen të gjithë heshjen në të cilën për mrekulli shihen dy kunatat e estradës, të dyja seksi.

Lajmi.net e ka pasur ekskluzivisht lajmin se Tuna është në lidhje me kunatin e Norës, atëher kur Patrisi mohonte gjithçka, e sot kjo po del të jetë e vërtetë./lajmi.net

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme