Totti përfundon karrierën, bëhet drejtor i Romës

Futbollisti më i mirë në historinë e Romës, Francesco Totti ka vendosur t’i japë fund karrierës dhe të marrë funksionin e drejtorit të klubit romak.

Totti ka paralajmëruar takim me presidentin e Romës James Paloto. Ai ka vendosur t’i japë fund lojës aktive në futboll në moshën 40-vjeç.

 

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme