Trajneri i kampioneve: Të mëdhenj janë Shqiptarët!

“Disi (Distria) e bronztë,  Majlinda e Artë, Nora lufton për pak!
Të mëdhenj janë Shqiptarët!
Live Bercy Paris Grand Slam!”, kështu ka shkruar trajneri i kampioneve, Dritan Kuka në rrjetin e tij social menjëherë pasi që vajzat shqiptare nga Kosova, Majlinda Kelmendi dhe Distria Krasniqi rrëmbyen medaljet e kampionatit të xhudos në Paris./Sakte.net