Trajneri i ri Man Utd gjen pasuesin e Ronaldos

Erling Halaand mund të përfundojë te Man Utd.

Sipas The Athletic, ish-menaxheri i RB Leipzig, Ralf Rangnick, i cili do të emërohet trajner i ri i Manchester United, mund të jetë çelësi për Djajtë e Kuq për të transferuar sulmuesin 21-vjeçar norvegjez, Erling Haaland, si pasardhësin e duhur të Cristiano Ronaldos,përcjell ORAinfo.

Halaand ende në një marrëveshje me gjigantët e Bundesligës deri në qershor 2024 dhe është, një nga golashënuesit e shquar.

Ai ende ndiqet nga disa klube të Evropës, duke përfshirë Liverpool, Chelsea, Manchester City, Real Madrid, Barcelona FC , Juventus, Bayern Munich dhe PSG./ORAinfo/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme