Tre gola për tetë minuta nga Barça

Lionel Messi është duke shkëlqyer në ndeshjen që Barcelona po e zhvillon aktualisht ndaj Sevillës në xhiron e 30-të të La Ligës.

Argjentinasi ka shënuar dy herë dhe ka asistuar në një gol për tetë minuta lojë.

Luis Suarez i dha epërsinë Barcelonës në minutën e 25-të me një supergol nga afërsia pas asistimit nga Lionel Messi. Vetë Messi shënoi dy herë të tjera në minutat 28 dhe 33 për të çuar rezultatin në 3 me 0.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme