Tre kandidatë për zëvendësimin e Donnarummas te Milani

Norberto Neto, Mattia Perin dhe Wojciech Szczesny janë në listën e Milanit për zëvendësimin e Gianluigi Donnarummas, i cili refuzoi kontratën e ofruar nga kuqezinjtë.

Sipas Sky Sport Italia, braziliani Neto është në listën e Milanit, por Juventusi kërkon 10 milionë euro për të. Perin është kandidati tjetër, por klubi nga qyteti i modës nuk është i sigurt për fitnesin e tij.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme