Tringa Kay vjen me një pop baladë të fuqishme dhe menaxhment të ri (Video)

Këngëtarja seksi, Tringa Kay, ka sjellë projektin e ri bashkë me menaxhmentin e ri.

Bukuroshja bjonde vjen shumë sensuale dhe seksi në klipin e ri, duke sjellë freskinë në skenën e muzikës shqiptare.

Muzika është punuar nga Prygo dhe Blero në kuadër të MishMash Entertainment, kompanisë së re të Bleros të cilën e ka themeluar bashkë me Argjir Gashin.

Videoklipi u punua nga XL Films.

Kënga është një pop baladë e fuqishme e cila e sjellë ndryshe këngëtaren Tringa Kay, e cila pritet të vijë edhe me shumë projektet tjera.

Tringa ishte gjithmonë prezente në media më shumë për linjat trupore, pro tash edhe për potencën e saj vokale. /Telegrafi/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme