Trump: NATO është institucion i dalë mode

Presidenti i zgjedhur amerikan, Donald Trump, i ka bërë disa deklarata bombastike për NATO-n gjatë intervistës me gazetat Times dhe Bild.
“NATO është institucion i dalë mode sepse është krijuar para shumë viteve”.

“Së dyti, shtetet nuk janë duke paguar aq sa duhen”

“Gjithashtu, NATO nuk e ka luftuar terrorizmin”

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme