Trump, presidenti i parë që nuk e priti gruan

Që prej ditës së parë si president, Donald Trump e bëri të qartë se nuk do të jetë njëri prej më të mirëve dhe më të kujdesshmëve.

Këtë e tregoi më së miri kur doli nga vetura për ta përshëndetur familjen Obama, mirëpo prapa la gruan e tij Melania.

Kjo sjellje e tij e turpshme shënoi kontrastin me paraardhësit e tij, të cilët pritën gratë e tyre para se të përshëndeteshin me presidentin në largim.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme