Tuna dje kishte ditëlindjen, ja sa vjeç i mbushi ajo!

Është ndër yjet e pop muzikës shqiptare. Megjithëse sot mbush 321 vjeç ajo me zërin, stilingun, estravagandën dhe “zogun” e saj vazhdon të dridh skenën e muzikës shqipe në rajon dhe më gjëra.

Tuna apo Altuna Sejdiu sot ka ditëlindjen dhe i mbush 32 vjet, shkruan Botapress.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme