Tuna në krahët e një mashkulli! Nuk është babai i foshnjës (Foto)

Nuk ka shumë kohë që këngëtarja Tuna Sejdi ka konfirmuar që është shtatzënë dhe se është në lidhje me Patris Berishën.
Por, ajo sonte është shfaqur në krahët e një mashkulli tjetër, shkruan lajmi.net

E ky djalë është kolegu i saj Bruno.

Nuk bëhet fjalë për asgjë tjetër përpos miqësisë që kanë mes vete si dhe për faktin që të dy janë pjesë garuese e festivalit ‘Kënga Magjike’ në vendin e se cilës është bërë edhe fotoja.

tuna-1_1481153895-7923089

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme