Tuna niset për dasmë, ‘mahnit’ me grimin, frizurën dhe fustanin e saj

una vazhdon të jetë një ndër këngëtaret më të përfolura.

Pos për projektet muzikore, ajo njihet edhe për paraqitjen e saj, shkruan ORAinfo.

Tuna është mjaftë aktive edhe në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto në të cilën po duket tejet bukur.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme