Tuna organizon baby shower, shikoni fotot brenda festës

Këngëtarja Altuna Sejdi – Tuna i është bashkangjitur trendit të viteve të fundit për një festë që i paraprin ardhjes në jetë të foshnjes.

Djali i këngëtares i cili pritet të lindet në ditët na vazhdim akoma pa lindur ka pasur ditën e sotme festën e tipit ‘baby-shower’ nën praninë e mikeshave të Tunës.

Gjithçka është mbajtur sekret dhe në privatësi të plotë por Prive.al ka arritur t’i sigurojë disa fotografia nga festa të cilat u’a sjellim më poshtë.