U tha se janë ndarë, Geti dhe Marina ua mbyllin gojën të gjithëve

Getoar Selimi dhe Marina Vjollca janë një çift tejet i përfolur në publik.

Ata janë martuar para pak viteve dhe tani po vazhdojnë jetën bashkë në Tiranë, përcjell ORAinfo.

Së fundi ka qarkulluar në media një lajm për ndarjen e tyre,

E Marina përmes një fotoje ka treguar se ata janë bashkë dhe më të lumtur se kurrë.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme