Umtiti zgjedh lojtarin më të mirë në botë

Mbrojtësi i Barcelonës, Samuel Umtiti mendon se Lionel Messi është më i mirë në botë

Ylli i Barcelonës, Lionel Messi ka marrë lëvdata nga përforcimi i ri i katalunasëve, Samuel Umtiti.

Francez, i cili u transferuar në Camp Nou nga Lyon për 25 milionë euro, mendon se argjentinasi është më i mirë në botë.

“Messi është më i miri në ndeshje. Ai është më i miri në botë. Ai është një fenomen.”, ka deklaruar Umtiti për Cadena SER.

Ai mendon se është përmirësuar pasi po stërvitet me Messin, Suarezin e Neymarin, përcejll Express.

“Më pëlqen të luaj kundër Messir, Neymarit dhe Suarez në stërvitje. Kjo është një plus për ne”, ka deklaruar ai.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme