United fiton me tre gola

Marcus Rashford kombinoi bukur me Zlatan Ibrahimovic për golin e tretë të Manchester United, në fitoren bindëse si mysafir kundër Sunderland 0-3.

Mkhitaryan dhe Ibra shënuan dy golat tjerë për ekipin e Jose Mourinhos. United zë vendin e pestë me 4 pikë dhe një lojë më pak të zhvilluar se sa rivali i qytetit Manchester City një pozitë më lartë.