Urimi i Robertit për Norën!

Për Nora Istrefin dje ishte një ditë shumë e veçantë 

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Nora Istrefi festoi ditëlindjen e 31-të, e në këtë ditë të veçantë për të patjetër që nuk do të mungonte një urim nga personi i saj i zemrës Roberti.

Roberti burri i Norës ka postuar një foto në rrjetin social Instagram dhe ka uruar Norën me fjalët më të mira, shkruan rtv21.tv

“Me fjalē te vogla ju du shum urime ditlindjen shpirtë Nora Istrefi dhuratë ma te mire nuk muj as un as ti mi dhuru njani tjetrit si e bukra Renee ju du shum”, ka shkruar Roberti./21Media

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme