Urimi special i Florit për Ledrin (Foto)

Këngëtari Ledri Vula sot feston ditëlindjen e 31-të.

Urime të shumta për ditëlindje, Ledri ka pranuar nga miqtë, familjarët si dhe kolegët, shkruan lajmi.net.

Një urim të veçantë, Ledri e mori nga kantautori Flor Mumajesi, i cili shkroi fjalë të mëdha për reperin në urimin dedikuar atij.

“Nuk ka nevoj ta them une, por per ata qe nuk e din mendimin tim per ty, Ja ku po e them hapur… ARTIST ne shpirt dhe ne ate qe ti do me shume… Gezuar ditelindjen @ledrivula MOS NDRYSHO?” ka shkruar Flori.

E padyshim që këto fjalë e kanë emocionuar Ledrin, i cili ia ktheu “Eshte nder i madh te vlerësohesh nga nje artist si ti. Thank You vllaqko.”. /Lajmi.net/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme