Urimi special i Taulant Xhakës për martesën e të vëllait, Granitit (Foto)

Futbollisti i njohur Granit Xhaka i ka dhënë fund sot (e enjte) beqarisë.

Ai dhe Leonita Lekaj kurorëzuan dashurinë e tyre me një dasmë të organizuar në Kosovë.

Ndërkohë, nuk vonuan shumë dhe çifti u shfaqën me disa fotografi shumë të ëmbla në rrjetet sociale, ku Graniti shfaqej i veshur si dhëndër dhe Leonita me vellon e bardhë.

Ndërkohë, Taulanti si i vetmi beqar tashmë i shtëpisë, i ka uruar të vëllait më të mirat për martesën e tij, përmes një postimi në Instagram.

“Urime Martesa vllaqko!! me shum lumturi ne jetë”, kanë qenë fjalët e Taulantit për martesën e Granitit.

 

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme