Usher me një yll në Hollywood Walk of Fame

Usher është vlerësuar me Hollywood Walk of Fame në Hoolisood. Reperi i fashmshëm amerikan i cili e nisi karrierën e tij muzikore gati dy dekada më parë, ishte i shoqëruar nga familja dhe miqtë e tij më të afërt në këtë ditë të rëndësishme për të.

Fituesi tetë herë i çmimit “Grammy”, është bërë me yllin e tij, i cili ndodhet në Argyle Avenue në Los Anxhelos.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme