Vajza e ish- deputetes provokon me disa foto nga plazhi i Vlorës

Vajza e ish-deputetes së Partisë Demokratike është vetëm 20 vjeç, por është një nga modelet më të preferuara në tregun e modelingut në vend.  

Bhët fjalë për Ada Dedën, vajzën e ish-deputetes Albina Deda, e cila së fundmi ka publikuar disa foto tepër “të nxehta” në profilin e saj në Instagram.

E veshur me bikini, Ada ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve me format e saj, përcjell Newsbomb.

Ajo shfaqet duke pozuar buzë detit të Vlorës me bikini të zeza dhe ndjekësit nuk kanë nguruar të komentojnë në foton e vjazës së ish-deputetes.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme