Vajza e Paul Walker me dedikimin më prekës për ditëlindjen e të atit

Meadow Walker ka një dedikim prekës për ditëlindjen e të atit

Paul Walker dje do mbushte 46 vite po të ishte gjallë.

Paul Walker ishte një nga karakteret më të dashura nga publiku tek filmi ‘Fast and Furious’ me rolin e tij Brian O’Conner.

Aktori i cili u nda nga jeta në nëntor të vitit 2013 për shkak të një aksidenti me makinë, dje kishte ditën e lindjes dhe do mbushte 46 vite jetë po të ishte ende gjallë.

Në këtë ditë bija e tij Meadow ka publikuar një imazh nga vegjëlia me të atin e saj në Instagram ku ka shkruar “Gëzuar ditëlindjen shpirti më i dashur që unë do të njoh ndonjëherë”.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme