Vedati i Stupcave vjen me një urim të veqantë,do t’iu shkrijë së qeshuri (Foto)

Komediani Vedat Bajrami gjithmonë di të bëj shkrime interesante dhe qesharake.
Ai në faqen e tij në Facebook ka hedhur një foto ku shihet një stufë tejet e ndezur, shkruan lajmi.net

Kësaj fotoje ai ia ka lënë një shkrim ku uron Vitin e Ri në një formë tejet qesharake por mjaftë aktuale.

“Urime 2017 fillojm me sezonën:”o mshele qat der se u mërdhina” edhe mos um prek me qato dur t’ftofta”” janë fjalët e tij.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme