Vëmendje vajza! Shpat Kasapi tregon statusin e tij (Video)

Këngëtari Shpat Kasapi ishte mysafir në emisionin Mirage këtë javë.
Shpati rrëfeu për lidhjen e tij me këngëtaren Afërdita Dreshaj, foli për angazhimet rreth profesionit si dhe detaje të tjera interesante.

Ndër të tjera, Shpati ka treguar edhe statusin e tij momental.

Ndiqeni videon e mëposhtme dhe kuptoni përgjigjen. /Lajmi.net/