Vendosën të shkurorëzoheshin, por shikoni si e ndan çifti shtëpinë (Foto)

Një çift rus vendosi që të shkurorëzohej, por ata kishin një problem pasi nuk po binin dakord për shtëpinë.

“Mirror” shkruan se si bashkëshorti ashtu dhe e shoqja, donin ta mbanin. Për këtë arsye, gjykata vendosi që shtëpia të ndahet 50-50.

Por 45-vjeçarja Margarita Tsvinenko duket se nuk ka mbetur shumë e kënaqur nga kjo ndarje.

Arsyeja është se e ndanë me mur në mes, e ajo vuri re që shkallët për të shkuar në dhomën e saj ishin nga krahu i burrit, transmeton shekulli. Por tani si do ta zgjidhni?

Nëna e dy fëmijëve ka bërë ankesë në gjykatë, e kjo e fundit i ka thënë që të bëjë shkallë të reja.

2

3

4

5

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme