Vendosi UEFA: Barcelona dhe PSG luajnë sërish në Ligën e Kampionëve

Barcelona dhe Paris Saint-Germain do të takohen sërish në Ligën e Kampionëve.

Barcelona dhe Paris Saint-Germain do të përballen përsëri në Ligën e Kampionëve, por kësaj here në kategorinë e femrave.

Skuadra e femrave e Barcelonës, do të takohet me atë të PSG në gjysmëfinale të garës elitare të futbollit.

Një përballje së fundi mes meshkujve e fitoi Barcelona, dhe kjo do të jetë një mundësi e mirë për skuadrën e femrave që të hakmerren për ndeshjen që bota e futbollit edhe sot vazhdon të diskutojë./Lajmi.net/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme