VIDEO/ Roma mposht Genoan dhe prek Juventus me një dorë

Roma ka mposhtur Genoan në ndeshjen javës së 19-të në Serie A, duke iu afruar Juventusit në krye të tabelës në vetëm një pikë diferencë.

Një autogol i Armando Izzo i mjaftoi Romës për fitoren 1 me 0 në transfertë.

Roma tani ka 41 pikë, vetëm një më pak se Juventusi, por që ka dy ndeshje më pak të zhvilluara. Njërën nga to e luan sonte ndaj Bolognas.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme