Vildane Zeneli i vë ‘flakën’ Instagramit, Getinjo ka dy fjalë për të

Ajo njihet si një prej femrave më joshëse shqiptare, shkruan GazetaBlic.

Fjala është për modelen, Vildane Zeneli e cila njihet për imazhet e saj provokuese deri në pikën ku ajo ka shkrepur edhe fotografi komplet e zhveshur.

Por siç duket, modelja që i ‘çmend’ të gjithë meshkujt me linjat e përsosura trupore.

Së fundi modelja ka postuar një foto me bikini të kuqe, ku i ka dhënë ‘flakën’ rrjeteve sociale.

Mirëpo, kësaj radhe kësaj foto nuk i ka munguar as komenti i njërit prej artistit, Getinjot, i cili me shaka i ka komentuar.

‘E halitshme je’, ka shkruar Getinjo në foton e Vildanes.

Ndryshe, bukuroshja jeton dhe vepron në Amerikë e cila ka arritur të mbledh një numër të madhë të fansave.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme