“VIP-at e Bllokut” zbulojnë edhe publikisht mashtrimin e Rovena Stefës (Foto)

Jemi mësuar tashmë të shohim jetën luksoze që bëjnë VIP-at tanë.

Shumë prej tyre e bëjnë një jetë të tillë edhe realisht po ka nga ata që edhe gënjejnë fatkeqësisht, shkruan Artistët Shqiptarë.

E kështu ka ndodhur edhe me këngëtaren Rovena Stefa.

Pak kohë më parë këngëtarja ka publikuar një foto, për të cilën pretendonte se ishte e saj, por që del të jetë gënjeshtër.

Ka qenë faqja Vipat e Bllokut që ka publikuar fotot ku shihet gënjeshtra e këngëtares. Dhe kështu Rovënës nuk i zgjati shumë dhe u zbulua e vërteta.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme