Vjollca Haxhiu e Shkelzen Jetishi sjellin “Hakmarrje”

Vjollca Haxhiu e Shkelzen Jetishi kanë publikuar këngën e tyre më të re “Hakmarrje”.

Muzikën dhe orkestrimin e kësaj kënge e ka bërë Wirusi, transmeton Koha.net.

“Hakmarrje” është shkruar nga Ilir Berani, ndërsa është prodhim i EmraCom. Videoklipin e kësaj kënge e ka punuar Imagine Films.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme