Vritet një person pas gjuajtjeve me armë zjarri në mes familjeve në Lipjan

IndeksOnline më parë raportoi se në komunën e Lipjanit dy familje janë gjuajtur me armë zjarri në orët e vona të së enjtës.

IndeksOnline mëson se një person është vrarë.

IndeksOnline ju sjellë pamje nga vendi i ngjarjes ku shihet se një numër i madh i pjesëtarëve të Policisë së Kosovës kanë arritur aty dhe po merren me rastin,

IndeksOnline do ju mbaj të informuar për këtë rast./IndeksOnline/