Xavi tregon cilin lojtar ta transferojë Barcelona

Ish-kapiteni i Barcelonës, Xavi Hernandez ka zbuluar objektivin e ardhshëm të merkatos së katalanasve.


Në një intervistë ekskluzive për “Le Parisien”, spanjolli theksoi se mesfushori i Paris Saint-Germain, Marco Verratti do të ishte përforcim ideal për Barcelonën.

“Verratti do të ishte përforcim ideal për Barcelonën. Mendoj se është pak si unë. Ai gjithmonë shkon në kërkim të topit dhe e dërgon përpara duke e diktuar lojën. Ai është futbollist të cilin dua ta shoh te Barcelona”, u shpreh spanjolli./

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme