“Xhbanja” vjen me foto atraktive (Foto)

Aktorja Arjola Demiri është njëra ndër aktoret më të dashura për publikun nga seriali “O Sa Mirë”

Mund të jetë shumë rigoroze në serial, por jashtë tij është një femër shumë e lirshme, e butë, dhe mbi të gjitha atraktive.

Së fundmi, ajo ka treguar përmes rrjeteve sociale se ndodhet me pushime në Greqi.

Përkundër faktit që është nënë e tre fëmijëve, trupi i saj duket për mrekulli, teksa merr ca rreze dielli.

Një studente në "O Sa Mirë", por nënë e tre fëmijëve në jetën reale, ‘Xhbanja’ tregon përkushtimin e saj në familje

Ndryshe, aktorja Demiri ende nuk ka dhënë ndonjë konfirmim nëse do të jetë në sezonin e ri të serialit më të ndjekur në vend “O Sa Mirë”. /Telegrafi/

Image result for xhbanja o sa mire

Image result for xhbanja o sa mire

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme