Xhensila bëhet si kukull, grimi i saj i rëndë merr gjithë vëmendjen

Xhensila Myrtezaj, është njëra nga artistet më të dashura për publikun.

Që kur ajo u bë pjesë e skenës, ajo çka ka rënë në sy ishte zëri dhe bukuria e saj, shkruan ORAinfo.

Këngët që ka sjellë për publikun, gjithmonë janë pëlqyer e klikuar me të madhe.

Së fundmi ajo ka postuar një foto ku fytyra e saj si kukull ka marrë gjithë vëmendjen./ORAinfo/

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme