Xhensila dhe Kida do të vijnë atraktive në klipin e ri (Foto)

Xhensila Myrtezaj edhe një herë i ka rikujtuar fansat e saj që të presin projektin më të ri muzikor.

Është fjala për bashkëpunimin e shumëpritur me Kidën, “Uh Baby”.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme