Xhesika e “O Sa Mirë” me dedikim romantik për Brunon (Foto)

Aktorja e njohur Arta Nitaj më e dashuruar se kurrë më parë.

E njohur për rolin e saj në serialin komik “O sa mirë”, aktorja me linjat seksi më shumë se për jetën profesionale, ajo është përfolur për jetën e saj private, transmeton Gazeta Express.

Ditë më parë u kuptuar se Arta është në lidhje dashurie së bashku me këngëtarin e njohur Bruno.

Ajo madje kishte publikuar fotografi së bashku me të në profilin e saj në Instagram.

Por përveç kësaj, Arta tani përmes disa mesazheve që ka postuar lë të kuptojë se është më se e dashuruar.

“Ai është i përsosur. Dhurata më e mirë që një burrë mund t’i bëjë një gruaje, është koha e tij, vëmendja dhe dashuria e tij”, thuhej në këtë fotografi.

Ndryshe, Arta është përfolur shumë edhe për një lidhje të mundshme me Endritin, djalin e presidentit Thaçi.

më të fundit

MARKETING

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme

më shumë

- Advertisement -Newspaper WordPress Theme